Clip400

Clip400 to panele podłogowe firmy Alsapan. Te wyjątkowe produkty wnętrzarskie, które zostały zaprojektowane i stworzone we Francji, cechują się wysoką klasą ścieralności – AC5. Duża wytrzymałość, w połączeniu z grubością na poziomie 8 mm, sprawia, iż jest to świetne rozwiązanie zarówno do pokoju dziennego, jak również do sypialni.

Podłogi laminowane Alsapan słyną z bardzo dużego komfortu użytkowania. Odznaczają się także długoletnią gwarancją, którą zawdzięczają innowacyjnym technologiom. Panele podłogowe Clip400 mogą poszczycić się też wielokanałową funkcjonalnością. Wśród ich najbardziej wartościowych cech znajduje się m.in. znakomite przewodnictwo cieplne, które jest bezcenne w ramach ogrzewania podłogowego.

Panele podłogowe Clip400 posiadają matową strukturę przypominającą powierzchnię drewna. Równie interesująca jest też ich kolorystyka. Do najważniejszych elementów dekoru zaliczyć można chłodne odcienie bieli, które mogą być przeplatane tak beżami i brązami, jak i akcentami w ciemniejszych tonacjach. W każdej z opcji zapewniają realistyczne wzornictwo, które nada wnętrzom eleganckiego charakteru.

Dodatkowo do zakupu oferujemy usługę montażu paneli podłogowych - usługa wyceniana indywidualnie (prosimy o kontakt w celu informacji).

Clip400

Aktywne filtry

 • VINTAGE 8MM AC5 PANELE...

  Cena 79,90 zł za m2

  Panele podłogowe VINTAGE Alsafloor

  Francuska klasyka  z fabryki Alsapan  dekor z kolekcji clip400  414 VINTAGE w  drewnianej tonacji, jasny chłodny odcień bieli z przecierającymi się  beżami i brązami.

  Świetnie sprawdzi się w sypialni jak i pokoju dziennym.

  Bardzo realistyczny wzór nadaje podłodze eleganckiego i naturalnego wyglądu.

  Grubość panele 8mm i wysoka klasa ścieralności AC5 oraz wysokie walory estetyczne zapewnią Państwu komfort, długoletnie użytkowanie i zadowolenie z wybranej podłogi.

  Poniżej znajdziesz dedykowane akcesoria do paneli, listwy, podkłady , folie.