Panele Alsapan 12mm AC5

Panele laminowane AC5

Szukasz wyglądu, który przyciągnie wzrok wszystkich odwiedzających gości i jednocześnie spełni wszystkie Twoje wymagania? Zapoznaj się z ofertą AlsaPanele i odkryj niezrównaną jakość paneli podłogowych Alsapan 12mm AC5.

Nasze panele Alsapan 12mm AC5 dostępne są w dwóch charakterystycznych kolekcjach - Strong i Medina. Każda z nich jest zbliżona designem do naszej popularnej kolekcji Solid Plus, różni się głównie klasą ścieralności – w tym przypadku jest to AC5.

Podłogi laminowane Alsapan zdumiewają swoim realistyczny wyglądem. Kolekcja Strong to piękna imitacja sosny, kolekcja Medina to wyjątkowy substytut betonu i kamienia, utrzymane w atrakcyjnej kolorystyce bieli i brązu. Tak nowoczesne wzornictwo idealnie wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie. Nasze panele świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym, skandynawskim, jak również minimalistycznym.

Podłogi laminowane Alsapan to nie tylko wyrafinowany image, ale także praktyczność. Nasi Klienci cenią sobie w nich doskonałe przewodnictwo ciepła. Ta cecha jest niezwykle ważna przy użyciu systemów ogrzewania podłogowego, na które jest coraz większy popyt.

W AlsaPanele zdajemy sobie sprawę, montaż paneli podłogowych może niektórym przysporzyć problemów (instrukcja układania paneli), dlatego też oferujemy naszym Klientom montaż naszych paneli. Cena jest ustalana zawsze indywidualnie, więc zachęcamy do kontaktu.

Odwiedź nasz sklep internetowy AlsaPanele i przekonaj się sam, jak panele Alsapan 12mm AC5 mogą zmienić wygląd Twojego wnętrza. Z nami stworzysz nie tylko piękny, ale także komfortowy i funkcjonalny dom.

Oferujemy możliwość kupna paneli wraz z usługą instalacji oraz 8% stawki VAT. W tym celu prosimy o kontakt przed zakupem.

Panele Alsapan 12mm AC5

Aktywne filtry

 • AMBER 12MM AC6 PANELE...

  Cena 79,90 zł za m2

  Panele podłogowe AMBER Alsafloor

  Francuskie panele podłogowe z fabryki Alsapan  dekor z kolekcji Medina 826 AMBER kamienny brąz.

  Idealny do nowoczenych wnętrz, panel podłogowy o wymiarach kafla 640mm/396mm idealnie zastapi płytkę podłogową dając poczucie ciepła, delikatna  czterostronna V fuga ( widoczne łączenie, zaleta nie zmienia koloru jak fuga )  nadaje podłodze eleganckiego i naturalnego wyglądu.

  Wysoka klasa ścieralności AC5 oraz wysokie walory estetyczne zapewnią Państwu komfort, długoletnie użytkowanie i zadowolenie z wybranej podłogi.