Panele Alsapan 12mm AC5

Na panele Alsapan 12mm AC5 składają się dwie kolekcje – Strong i Medina. Wchodzące w ich skład panele podłogowe są w dużym stopniu zbliżone do tych z popularnej kolekcji Solid Plus. Główna różnica polega przede wszystkim na ich poziomie klasy ścieralności – w tym przypadku jest to AC5.

Podłogi laminowane Alsapan niesamowicie imitują naturalne materiały. Kolekcja Strong świetnie odzwierciedla drewno, konkretniej sosnę, zaś kolekcja Medina to unikalny substytut betonu oraz kamieni utrzymanych w popularnej kolorystyce bieli i brązu. To nowoczesne wzornictwo z łatwością nawiązuje do aktualnych trendów wnętrzarskich. Nic więc dziwnego, iż panele podłogowe Alsapan są idealnym wyborem do pomieszczeń utrzymanych w stylu klasycznym, skandynawskim, jak również minimalistycznym. 

Wyrafinowany design to nie jedyny pozytyw produktów wnętrzarskich Alsapan. Ich panele podłogowe, oprócz swej dużej wytrzymałości, mogą poszczycić się także bardzo dobrym przewodnictwem ciepła. Dodajmy przy tym, iż cecha ta jest niezmiernie ważna przy ogrzewaniach podłogowych. Stawiając na podłogi laminowane Alsapan połączysz zatem nowoczesne wzornictwo i cenną funkcjonalność.

Dodatkowo do zakupu oferujemy usługę montażu paneli podłogowych - usługa wyceniana indywidualnie (prosimy o kontakt w celu informacji).

Panele Alsapan 12mm AC5

There is 1 product.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
 • AMBER 12MM AC6 PANELE...

  Cena 79,90 zł za m2

  Panele podłogowe AMBER Alsafloor

  Francuskie panele podłogowe z fabryki Alsapan  dekor z kolekcji Medina 826 AMBER kamienny brąz.

  Idealny do nowoczenych wnętrz, panel podłogowy o wymiarach kafla 640mm/396mm idealnie zastapi płytkę podłogową dając poczucie ciepła, delikatna  czterostronna V fuga ( widoczne łączenie, zaleta nie zmienia koloru jak fuga )  nadaje podłodze eleganckiego i naturalnego wyglądu.

  Wysoka klasa ścieralności AC5 oraz wysokie walory estetyczne zapewnią Państwu komfort, długoletnie użytkowanie i zadowolenie z wybranej podłogi.